pondělí 9. ledna 2023

Recenze kosmetiky Rilastil

 Hezký den vám všem,

dnes mám pro vás recenzi na 3 kosmetické výrobky od značky Rilastil. Jedná se o kosmetiku z Itálie, se kterou jsem doposud neměla vůbec žádné zkušenosti. Konkrétně jsem měla možnost vyzkoušet krém na ruce, čisticí gel a micelární vodu.

Rilastil Xerolact čisticí gel 200 ml

Tento gel je ideální pro každodenní čištění pleti a kůže. Já osobně pleť čistím nejraději během sprchování. Výrobek je vhodný pro suchou pokožku, takže já tento výrobek používám především na tváře a krk. Po vyčištění je pokožka krásně hebká a čistá bez nežádoucího zarudnutí a jakékoliv negativní reakce.

Krém na ruce Xerolact 30 ml

Tento krém si mě získal hlavně svou příjemnou vůní bambuckého másla. Já takové vůně naprosto zbožňuji. Dalším velkým plusem je velmi hutná konzistence, která se velmi snadno zapracovává do pokožky. Krém je také vhodný na nehty a záděry, které rychle a spolehlivě hojí. Výrobek je vhodný pro suché, popraskané ruce, které potřebují nutnou dávku hydratace. Tento produkt je vážně TOP!

Micelární voda Daily Care 250 ml

Tento výrobek je vhodný pro všechny typy pleti. Já mám takové univerzální výrobky velmi ráda. Pleť je po vyčištění krásně hebká a čistá. Navíc se po celém procesu čištění nemusí voda z pleti oplachovat. Jen pozor, tento výrobek nesmí přijít přímo do očí. 

Kosmetika Rilastil je pro mne příjemným prekvapením. Výrobek jsou skvělé a naprosto mi vyhovují.

Co na tuto kosmetiku říkáte?


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.