pátek 12. dubna 2019

Sôi sprchový gel s jahodou a kokosem

Hezký den vám všem,

vždy když jedeme nakupovat do Německa, zastavujeme i v obchodě s názvem Real,-, kde nakupujeme potraviny. V Realu je samozřejmě i oddělení kosmetiky, takže opět něco pro mě. Objevila jsem ve stojanu s pečující kosmetikou sprchový gel značky Sôi, který mě zaujal svojí vůní, takže jsem si říkala, že ho prostě vyzkouším. Cena gelu byla cca 20,- Kč/ 200 ml, takže jsem od něj nečekala žádné velké zázraky, ale docela mile mě tento výrobek nakonec překvapil.

Sôi sprchový gel je s vůní jahody a kokosu. Tato kombinace vůní je naprosto božská a úchvatná. Při mytí jsem ani nechtěla věřit svému čichu. 

Konzistence gelu je hutná a krémová. Velmi dobře se s gelem myje pokožka těla a po kontaktu s vodou vytváří voňavou a bohatou pěnu. 

Gel zanechává pokožku těla čistou, provoněnou a hydratovanou. 

Z tohoto výrobku jsem naprosto nadšená. Za málo peněz docela hodně muziky. Takové skvělé a levné gely kdyby byly i u nás, vůbec bych se nezlobila.  

Jezdíte nakupovat do zahraničí? 5 komentářů:

 1. Do zahraničí nejezdím nakupovat, ale líbilo by se mi to. Aspoň bych vyzkoušela nějakou novou značku. Tento sprchový gel vypadá hezky a může mít i příjemnou vůni. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 2. Musím sa priznať, že značku vôbec nepoznám, ale minimálne obal ma veľmi zaujal :) Tiež vždy, keď som niekde v zahraničí, snažím sa kúpiť si niečo kozmetické, čo u nás nemáme :)
  What A Fancy World

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá dobře :) kokosovou vůni zbožňuji :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.