středa 5. července 2017

Pudr pro objem od Balea

Hezký den milé čtenářky,

dnes tu mám pro vás opět článek na téma objem. Objem dělá dojem... Já jsem poslední dobou na objem vlasů více než ujetá a stále hledám výrobek, který by mi zajistil objem vlasů po celý den. Už jsem zkoušela pudr na objem od značky Schwarzkopf a ten bohužel nefungoval, teď jsem se rozhodla pro značku Balea z drogerie DM. Pudr stál velmi málo a myslím že to bylo kolem 50Kč. 

Lahvička pudru byla zabalena v papírové krabičce, která je velmi malá. Celá krabička i s lahvičkou jsou sjednoceny do fialovo-bílé barvy. Lahvička je vyrobena z plastového materiálu, takže je velmi lehká a v kabelce vám díky své velikosti nezabere velké místo. 

Po odšroubování plastového víčka na vás vykouknou otvory, kterými budete vyklepávat objemový pudr do dlaně. Pudr se nanáší těsně ke kořínkům a velmi důkladně se musí zapracovat prsty. Já většinou samotnou aplikaci provádím v předkolu, ale není to podmínka. Množství pudru závisí na vámi požadovaném objemu. Takže čím větší objem chcete mít, tak tím více si aplikujte pudru do vlasů. Při tvoření si dejte velký pozor na to, abyste pudr nevdechli. 

Po celkovém tvoření objemu jsou vlasy hodně lepkavé a těžké. Mě osobně se tento efekt nelíbí a mám pak pocit znečištěných vlasů. Nejraději bych si vždy po aplikaci šla umýt hlavu. 

Celkový objem se podle mého očekávání nedostavil a ani se mi ho nepodařilo vytvořit. Prostě jsou tyto pudry k ničemu. Pro muže s krátkým sestřihem je tento výrobek ideální, ale pro ženy s dlouhými vlasy určitě nedoporučuji. 

Co používáte na objem vy?
 

11 komentářů:

 1. Ja poznám len jeden dobrý vlasový púder, a ten je od Schwarzkopf Osis :)

  OdpovědětVymazat
 2. Také mám takové vlasy, které neudrží objem, a hrozně mě to štve, protože se mi jinak moje vlasy docela líbí :( Taky jsem už vyzkoušela hroznou spoustu věcí a nic nepomohlo :/

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem pár těchhle výrobků zkoušela a bohužel nic :/
  Ale stále hledám a hledám

  OdpovědětVymazat
 4. Mě tyto výrobky nechávají chladnou.

  OdpovědětVymazat
 5. To bych taky potřebovala :D objem nemám žádný aneb jemné vlasy :D

  OdpovědětVymazat
 6. Must have. Nechávám si narůst vlasy a mám pocit, že nebudou mít vůbec žádný objem, což mě štve.
  catthegdiaries.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. presne rovnaké pocity som mala aj ja..čerstvo som si umyla vlasy, dala púder že budem mať väčší objem pri korienkoch, a po aplikácii som mala chuť si hneď umyť vlasy znova :( za mňa tiež sklamanie
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 8. Tento púder je o ničom, radšej používam suchý šampón, ten aspoň nejaký ten objem zanechá.

  Rebelliouslily

  OdpovědětVymazat
 9. moje jméno je Andrea Maria žijící v Madridu Manžel mě rozvedl poslední dva roky, vykročil, abych se setkal s další ženou, plakal jsem každou noc vždy, když si pamatuju, jak se moje dcera zeptala mě, když se otec vrátí domů, miluji svého manžela tolik a my mít dítě ve věku 9 let. já jsem kontaktoval tolik kouzelníků v loňském roce žádný z nich nebyl schopen vrátit mého manžela, všichni žádali o spoustu peněz od mne, vzdálil jsem se lásky až do minulého týdne, šel jsem navštívit svého přítele doma, řekl jsem svému příteli všechno, co se mi stalo a sdílela jsem bolest v srdci se svým přítelem Michelle, představila mě silnému Dr.oduduwovi z tropických afrikánských národů, který má černé magické síly, které vymazávají každé zlé kouzlo, které ničí můj manželství. Můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, která způsobila, že se můj manžel rozvedl. Můj manžel Anders se vrátil domů ke mně právě včera, plakali, že je líto, že mě rozvedl, litoval a řekl, že nemá pravé smysly. to je pravda, že můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, protože tvrdila, že můj manžel se vrátil do svých let dříve, než se oženil se mnou. Oduduwa mi pomohla vyřešit můj manželský problém. dnes večer jsem spolu s mou manželkou s naší dcerou společně večeřili v domě grand moms. jsem velmi šťastný a používám toto médium k tomu, abych ocenil pravomoci kouzel Oduduwa. Velmi doporučuji Oduduwa Love kouzelník, pokud máte podobné problémy manželství vztah odeslat e-mailovou zprávu Oduduwa osobní e-mailovou adresu přes (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
  Oduduwa také řeší problémy, jako jsou následující: -
  - Světelné svíčky Láska kouzla přivést zpět bývalého manžela / manželky
  - Bílé magické kouzlo k zastavení rozvodu / oddělení kouzla.
  - kouzla červené-svíčky se splácejí peníze, které někdo vlastní
  - kouzlo kouzla Googlu.
  - kouzlo pro rychlou podporu práce na pracovišti.
  - Zkouška úspěchu Kouzlo.
  - tradiční bylinky a kořeny k léčbě onemocnění rakoviny a léčbě HIV / AIDS
  Oduduwa zpráva WhatsApp: +2348135842629

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.