pátek 11. července 2014

Miss sporty lak 541

Dnes budu psát o laku od značky Miss sporty s číslem 541. Tento lak jsem koupila klasicky v drogérii Teta za nějakou cenu cca do 50,- a já bých jej hodnotila známkou dobrý. Proč dobrý? Má své klady, ale také i zápory. S lakem se poměrně dobře pracuje, rychle zasychá, pach laku je přiměřený, prostě žádná hrůza, z které byste se museli udusit. Barva je krásně letní a je jemně do oranžové, ale není to nic přehnaného.
Lak má také své zápory. Po úplném zaschnutí laku si můžete všimnout, že dost dělá fleky a mapky po nehtu. Takže pokud jste detailisté, určitě si tento lak nekupujte.  Dalším záporem je výdrž. Pokud chcete, aby lak vydržel co nejdéle, musíte jen lenošit a nic nedělat. Takže žádné umývání nádobí, vytírání podlahy a podobné domácí práce, jinak se můžete za 1 den s lakem rozloučit a lakovat stále znovu a znovu. Já bych si tento lak ale koupila zase, protože ta barva je prostě úžasná a ta cena je dost nízká.


4 komentáře:

 1. Ten si musím pořídit, díky za tip. Vypadá úžasně :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná barva, mám laky od Miss sporty celkem ráda, ale žádný se nevyrovná Sally Hansen.

  OdpovědětVymazat
 3. Taky používám laky od Miss sporty, a ty mapky na nehteh jsem vyřešila tím, že si dávám dvě vrstvy, a na to ještě průhledný lak. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.