čtvrtek 3. července 2014

VYNIKAJÍCÍ QURRITO (QUESADILLA) recept

Když jsem byla asi před 2 měsíci v KFC dala jsem si tzv. Qurrito a recept na něj jsem prostě chtěla mít. No jako všechno z KFC, je to tajný recept, který prostě nikde nezískáte. Proto jsem se rozhodla pátrat po internetu. Našla jsem recept na youtube od jedné kuchařky, která tomu malému zázraku říkala Quesadilla. Napadlo mě udělat recept podle této kuchařky, ale směs na maso dělala z několika druhů koření a na to jsem byla moc líná, takže jsem se rozhodla recept pozměnit podle sebe a tady je:

(3 porce)
Ingredience:
- 1 kuřecí prso
- sůl
- koření kuře 7 bylin (Vitana)
- olej na smažení
- 3 tortilly
- sýr eidam (Agricol 30%)
- BBQ omáčka (Kaufland)


Postup:
Kuřecí prso nakrájíme na nudličky a osolíme mírně z obou stran, posypeme kořením kuře 7 bylin a necháme 10 minut odležet. Poté si nalijeme do pánve olej a začneme smažit. Po usmažení necháme maso vychládnout. Zatím si nastrouháme eidam na hrubém struhadle. Mě stačila 1/2 eidamu, ale můžete klidně nastrouhat i celý, záleží na Vás jak máte rádi sýr. Po vychladnutí masa jej začneme pokládat na nachystanou tortillu, kterou trochu pokapeme studenou vodou. Maso skládáme jen na jednu polovinu tortilly. Poté posypeme sýrem a přidáme cca 5-6 lžiček BBQ omáčky po již zmiňované půlce. Neobloženou stranu tortilly přehneme přes tu druhou, pokapeme ještě trochu vodou a pořádně přimáčkneme strany k sobě. Poté dáme do mikrovlné trouby na cca 2-3 minuty, aby se nám roztekl sýr.

Hotové jsem podávala s takovým extra jednoduchým salátem, který uděláte z nakrájeného ledového salátu, 1 rajčete a 1 bílého jogurtu. Quesadilla mi moc chutnala!!! Vyzkoušejte a nebudete litovat.

6 komentářů:

 1. ja ich robím trošku inak, ale určite vyskúšam aj toto!!! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyzkoušejte určitě. Chuť je úplně stejná jako v KFC :)

   Vymazat
 2. Zdá se to být jednoduché, ideální na letní rychlou večeri ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 3. moje jméno je Andrea Maria žijící v Madridu Manžel mě rozvedl poslední dva roky, vykročil, abych se setkal s další ženou, plakal jsem každou noc vždy, když si pamatuju, jak se moje dcera zeptala mě, když se otec vrátí domů, miluji svého manžela tolik a my mít dítě ve věku 9 let. já jsem kontaktoval tolik kouzelníků v loňském roce žádný z nich nebyl schopen vrátit mého manžela, všichni žádali o spoustu peněz od mne, vzdálil jsem se lásky až do minulého týdne, šel jsem navštívit svého přítele doma, řekl jsem svému příteli všechno, co se mi stalo a sdílela jsem bolest v srdci se svým přítelem Michelle, představila mě silnému Dr.oduduwovi z tropických afrikánských národů, který má černé magické síly, které vymazávají každé zlé kouzlo, které ničí můj manželství. Můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, která způsobila, že se můj manžel rozvedl. Můj manžel Anders se vrátil domů ke mně právě včera, plakali, že je líto, že mě rozvedl, litoval a řekl, že nemá pravé smysly. to je pravda, že můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, protože tvrdila, že můj manžel se vrátil do svých let dříve, než se oženil se mnou. Oduduwa mi pomohla vyřešit můj manželský problém. dnes večer jsem spolu s mou manželkou s naší dcerou společně večeřili v domě grand moms. jsem velmi šťastný a používám toto médium k tomu, abych ocenil pravomoci kouzel Oduduwa. Velmi doporučuji Oduduwa Love kouzelník, pokud máte podobné problémy manželství vztah odeslat e-mailovou zprávu Oduduwa osobní e-mailovou adresu přes (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
  Oduduwa také řeší problémy, jako jsou následující: -
  - Světelné svíčky Láska kouzla přivést zpět bývalého manžela / manželky
  - Bílé magické kouzlo k zastavení rozvodu / oddělení kouzla.
  - kouzla červené-svíčky se splácejí peníze, které někdo vlastní
  - kouzlo kouzla Googlu.
  - kouzlo pro rychlou podporu práce na pracovišti.
  - Zkouška úspěchu Kouzlo.
  - tradiční bylinky a kořeny k léčbě onemocnění rakoviny a léčbě HIV / AIDS
  Oduduwa zpráva WhatsApp: +2348135842629

  OdpovědětVymazat
 4. Jmenuji se Lilian N. Je to velmi radostný den mého života, protože mi pomohl Dr.saguru, který mi pomohl získat mého bývalého manžela zpět kouzlem magie a lásky. Byl jsem ženatý 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel na mě opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na e-mail Dr.saguru na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem získat zpět své ex a pomáhají opravit vztah. a aby lidé byli šťastní ve svém vztahu. Vysvětlil jsem mu svou situaci a poté jsem hledal jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a tady teď slavím, protože můj manžel se změnil úplně navždy. Vždy chce být u mě a bez mého přítomnosti nemůže dělat nic jiného. Opravdu si užívám svého manželství, jaká velká oslava. Budu dál svědčit na internetu, protože Dr.saguru je opravdu opravdový kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, POKUD KONTAKTUJTE LÉKAŘE SAGURU NYNÍ EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com nebo +2349037545183 Je to jediná odpověď na váš problém a způsobí, že se ve svém vztahu cítíte šťastní.
  1 LOVE SPELL
  2 VYHRAJTE ZPĚT ZPĚT
  3 OVOCE ŽENY
  4 PROPAGACE SPELL
  5 OCHRANA SPELL
  6 OBCHODNÍ OBCHOD
  7 PRODÁVÁNÍ DOBRÉ ÚLOHY
  8 SPOTŘEBA LOTTERY A PŘÍPADU KURTU.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.