sobota 22. června 2019

Nový Jar okamžitá pěna

Hezký den vám všem,

nedávno jsem měla možnost testovat nový přípravek na mytí nádobí a to konkrétně Jar okamžitá pěna. Spolu s Jarem jsem dostala i malou kuchařku, podle které jsem vyzkoušela bramboráčky. Recept se povedl a bramboráčky byly moc chutné a hned jsme je doma snědli.

Jar okamžitá pěna výhody:
- praktická pumpička (dávkování)
- voňavá pěna
- snadné a rychlé čištění
- odstraní připečenou mastnotu
- nádobí je hned čisté
- snadno se oplachuje

Nevýhody:
- zatím žádné

Obsah balení: 375 ml

Celé těstování jsem vám zdokumentovala do fotek, tak se mrkněte a vyzkoušejte také Jar okamžitá pěna.

Na závěr musím říct, že tento výrobek s oblibou používá celá naše domácnost a všichni si pochvalují hlavně rychlé odstranění nečistot z nádobí.
3 komentáře:

 1. Taky ho mám a jsem s ním naprosto spokojená. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 2. Může být fajn, ale na bramboráky jsem dostala chuť.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.