pátek 26. října 2018

Řasenka Pret-á-Volume Smokey od Catrice

Hezký pátek vám všem,

jak jistě víte, docela ráda nakupuji na e-shopu dekorativka.cz. Tentokrát bych vám chtěla napsat pár řádků o řasence, kterou jsem si na tomto e-shopu koupila teprve nedávno a jsem s ní moc spokojená. Jedná se o řasenku Pret-á-volume Smokey od značky Catrice. Samotnou značku mám moc ráda a tak jsem neměla vůbec obavu, že by měla být řasenka špatná. Cena výrobku je 127Kč/ks

Samotný kartáček má docela hodně nahuštěné štětiny u sebe. Mě osobně takový typ štětin vyhovuje, ale určitě by někomu mohly i slepovat řasy k sobě a dělat nevzhledný efekt. 

Moje řasy jsou málo husté a řekla bych, že i skoro rovné. Řasenka Catrice mi je krásně natočí a prodlouží. Většinou nanáším 4-5 vrstev. Opravdu mám velký problém své řasy dostat do nějakého požadovaného tvaru, takže proto volím tolik vrstev za sebou. 

Řasenka vydrží bez problémů celý den a nijak se neobtiskává a nerozmazává. Odlíčení jde snadno pomocí dvoufázového odličovače, jiný ani na oči nepoužívám.

S řasenkou jsem moc spokojená a navíc se mi moc líbí její nápaditý design.

Znáte tuto řasenku?
 

4 komentáře:

 1. Řasenku jsem ještě neměla, ale takové kartáčky mám taky ráda.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětSmazat
 2. Ten kartáček nevím jestli bych úplně využila. Mám radši ty velké, mohutné kartáčky, ale snažím se pracovat i s těmi menšími. Jinak jsem řasenku ale nezkoušela, ani ještě nikde neviděla :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětSmazat
 3. Takové kartáčky mám hodně ráda, ale žádnou od Catrice jsem ještě nezkoušela.
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětSmazat
 4. Řasenku neznám. Vidím je poprvé, ale moc mě nezaujala.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat

Děkuji za Vaše komentáře.