úterý 7. listopadu 2017

Gelová pololesklá rtěnka od Mary Kay

Krásný den vám všem,

dnes tu mám pro vás článek o rtěnce od značky Mary Kay. Rtěnky používám jen občas a mým skoro pravidlem, je používání rtěnek na focení. Občas mám doma barvu rtěnky, kterou bych jen tak na běžné nošení nepoužila, ale na focení mi to vůbec nevadí, většinou to jsou rudé odstíny červené atp. 

Tato rtěnka od Mary Kay je v odstínu Luminous lilac a je to odstín fialovo-růžový. Ono hodně záleží na světle a pak i na zbarvení vašich rtů. Gelová technologie zaručuje sytou barvu a dlouhou výdrž na rtech. Rtěnka je dlouhotrvající a nevysušuje rty. Po nanesení je na rtech moc příjemná. Obsahuje dokonce i jemné částice, které rozptylují světlo a odvádějí tak pozornost od případných nedodstatků. Pigmentace je poměrně vysoká a rtěnka se dá i vrstvit na sebe, takže můžete intenzitu barvy ještě zvýšit dalším nanesením. Na výběr je samozřejmě ještě více odstínů, takže pokud se vám zrovna tento nelíbí, určitě mrkněte ještě na další, které značka Mary Kay nabízí.

Součástí této rtěnky je i obal (krabička), do které můžete výrobek uschovat třeba pro případné cestování. Samotná rtěnka má pak plastový obal dvoubarevný a to stříbrno-černý. Moc se mi na jejím obalu líbí nápis, který je vidět až po otevření plastového víčka. 

S touto rtěnkou jsem moc spokojená a to hlavně díky tomu, že nevysušuje v žádném případě rty.

Máte doma nějakou rtěnku od značky Mary Kay?
8 komentářů:

 1. Vyzerá naozaj veľmi pekne :) Super recenzia :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Amazing review, so nice and interesting color! Look wodnerful!
  Love this lipstick so much, darling.

  Visit my blog, Maleficent

  OdpovědětVymazat
 3. Great review. Love this color.
  Kisses!

  galerafashion.com

  OdpovědětVymazat
 4. tieto MK rúže milujem, tak ako väčšinu MK produktov :) i keď pri týchto si vyberám matnejšie odtiene, alebo aspoň tie bez rozptylujúcich čiastočiek :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 5. I loved the color of lipstick, I love lipsticks! <3

  https://heyimwiththeband.blogspot.com.br/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.