pondělí 25. září 2017

Clinique Take the day off

Hezké pondělí milé čtenářky,

v dnešním článku se zaměřím na odličování očí pomocí výrobku od značky Clinique. Jedná se o výrobek s názvem Take the day off a je to dvousložková odličovací voda. Tato voda je určena na odličování očních víček, řas a rtů. Cena tohoto výrobku se pohybuje kolem cca 500-600Kč/125ml. Já mám 50ml.

Tato odličovací voda skvěle odlíčí i voděodolný make-up. Večer při odstraňování make-upu nemám ráda dlouhé sezení před zrcadlem a drastické drhnutí líčidel do odličovacího tampónku. Take the day off ale odstraňuje make-up rychle a snadno. Před odličováním je nutné výrobkem prostřepat, aby se spojila olejová a vodová část. Pak stačí přiložit napuštěný tampón na oční víčko a po chvilce ho jemně odstranit. Výrobek je teda určen i na odlíčení rtů, ale to jsem zatím nezkoušela. Po odlíčení jsou oči krásně čisté a trochu je na nich zanechán mastný film, který do pár minut zmizí. 

Obal tohoto výrobku je vyroben z klasického bytelného plastu. Víčko má bezpečnostní uzávěr, takže ho otevřete jednoduše tak, že na víčko zatlačíte a během toho s ním pootočíte do strany. 

S výrobkem jsem moc spokojená, protože velmi rychle odličuje oči a voděodolný make-up. Určitě tento výrobek vyzkoušejte, je to zase něco jiného než znáte třeba z drogerii. 

Nejlevněji tento produkt seženete na stránce prodejparfemu.cz (359Kč a poštovné je zdarma) 

Znáte Take the day off od značky Clinique? 

 

16 komentářů:

 1. I'm really curious about Clinique products but I've never tried them...

  http://lexisslittleworld.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. I really like this product from Clinique I loved the photos, beautiful!
  Im following your blog :)

  Xoxo
  www.tudosobretudon.blogspot.pt

  OdpovědětVymazat
 3. i hope i can try this! :) i always pass by the clinique shop at the mall but i never really tried their products. anyway, i hope you can drop by my blog too and follow if you like. Saying hello all the way from the Philippines! :)

  xoxo, rae
  http://www.raellarina.net

  OdpovědětVymazat
 4. Wau, super fotky :-) Já teď na odlíčení očí používám Astrid a jsem spokojená, ale na wishlistu mám dlouho tuhou verzi odličovače Clinique, ale zatím se na něj nedostala řada.

  Začínám objevovat tajemství přírodní dekorativky

  OdpovědětVymazat
 5. So interesting product, look lovely and useful!
  Must try it! Great photos, so nice review dear!

  Visit my blog, Maleficent

  OdpovědětVymazat
 6. Great post and amazing photos!
  Have a nice day, dear!

  OdpovědětVymazat
 7. Hi dear, thank you for comment me OK I follow you now on gfc I'm waiting you back
  splendid post
  have a good time

  OdpovědětVymazat
 8. Odličovač vyzerá skvele:) Mňa od tejto značky veľmi zaujali produkty na akné, tak sa ku nim niekedy hádam dopracujem:)

  Saja Frey Blog

  OdpovědětVymazat
 9. O tomto odličovači jsem už slyšela, ale zatím jsem ho nezkoušela. Určitě by se mi hodil, protože ráda nosím matné rtěnky, které je někdy opravdu boj dostat ze rtů :D
  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. I never tried it! Your photos are gorgeous <3
  The Fancy Cats

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.