sobota 6. srpna 2016

Crazy Matt´n´Lasting 01 od Rival de Loop

Hezký letní den vám všem,

mé momentální období je plné výletů a zážitků. Ale nebyla bych to já, kdybych si nenašla čas na drogerii a kosmetiku. Nedávno jsem byla na Moravě v drogerii Rossmann kde mají hodně velký výběr a ráda tam chodím nakupovat. Zastavila jsem se u stojanu s kosmetikou Rival de Loop a vybrala si matující lesk na rty, o kterém vám dnes napíšu.

Lesk na rty stál do 90 Kč. Já jsem si vybrala odstín 01 School´s out. Tento odstín je výrazně růžová barva a krásně s ní vynikne opálení a barva očí, ovšem pokud nejsou namalované. Pokud by oči byly namalovány, možná by to působilo hodně přeplácaně a nehezky. Já sama volím méně výrazné stíny k takovým odstínům růžové.

Odstínů je celkem myslím 5, takže kdo nemusí růžovou najde i jiné odstíny.

Aplikátor je klasický jako u každého lesku na rty. Vůně lesku je hodně podobná laku na nehty. Takže když si lesk budete nanášet, možná si chvíli budete připadat že nanášíte lak a ne lesk.

Po nanesení a důkladném zaschnutí lesk zmatní. Výdrž jsem zkoušela docela poctivě. Matující lesk se podrobil testu s nápojem a jídlem. Při pití se nehne ani trochu a na sklenici nezanechává žádné stopy. Naopak po jídle je to hrůza. Po jídle jsem měla lesku na rtech pouze 1/2, takže děs a hrůza.

Pokud bych tento výrobek měla zhodnotit celkově, výdrž je celkem obstojná ale pozor na jídlo. Jediné mínus je ještě zápach laku. Jinak mi vyhovuje odstín i aplikátor.

Používáte matující lesky?


 

9 komentářů:

 1. Já poslední dobou zadný lesk nepoužívám jsou pro mě lepší rtěnky. Ale tohle má pěkný odstín :)

  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 2. Od této značky mám bronzer a jsem nadmíru spokojená :) Lesk vypadá krásně, hlavně ta barva! Nicméně teď jsem si dala kosmetickou nákupní stopku, takže se snažím veškeré nové kosmetice vyhýbat. Mám ji totiž hrozně moc a není to už kam dávat :D
  ...Instantní krása...

  OdpovědětSmazat
 3. Přesně tento odstín jsem si koupila v Německu, jsem celkem spokojena, ale máš pravdu, že po jídle se začíná "drolatět" nebo jak to říct. Ale pigmentace zas jednička!

  OdpovědětSmazat
 4. Hm.. zajímavé, a ta barvička.. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Matný lesk, to mně zaujalo! Musím se po něm podívat!

  OdpovědětSmazat
 6. Od této značky nic nemám, ale ten odstín je tedy nádherně letní :)
  Gabrieless

  OdpovědětSmazat

Děkuji za Vaše komentáře.