úterý 5. dubna 2016

Tablety do myčky

Krásný den vám všem,

dnes jsem si pro vás připravila test tablet do myčky. Protože tvořím články hlavně z beauty světa, dnes jsem udělala změnu a věřím, že to mnohé bude zajímat. Tablety používám cca rok, takže se dozvíte jak u nás doma obstály a které už si znovu nekoupíme.

Somat GOLD XXL
Somat má v balení celkem 72 tablet. Tablety jsou zabaleny, takže před vložením do myčky je potřeba je rozbalit. Nebudu vám vypisovat co uvádí na obalu, ale mé pocity a výsledek mytí. Obsahuje fosfáty. Myslela jsem si, že když je to GOLD, tak to bude extra mytí bez problémů. Opak je pravdou. Z tablet až tak nadšená nejsem a už si je znovu asi nekoupím. Nádobí sice umyje, ale občas se na nádobí objevily šmouhy a někdy i zaschlé zbytky jídla. Somat se dá koupit v Kauflandu, Teta drogerii, Bille atd.


Jar All in 1
Balení obsahuje 52 gelových tablet. Obsahuje fosfáty. Tableta se nerozbaluje a jednoduše se vloží do myčky. Za mě určitě velké plus. Vůně je Lemon což je citron. Po mytí nejen že nádobí hezky voní, ale je lesklé a čisté. Sehnat se dá v Kauflandu, Teta drogerii atd. 

W5
Tablet je v balení 40 a neobsahují fosfáty, což je asi jediné mé balení bez fosfátů. Tablety jsou zase klasické na rozbalování. Síla mytí je střední, umyje, ale občas se najde nějaká ta chyba. Sehnat se dá pouze v Lidlu za nějakou slušnou cenu. 

Finish
Balení obsahuje 48 tablet a nemusí se rozbalovat. Nádobí bylo po mytí umyté, ale občas by to chtělo ještě jedno kolo. Vůni jsem žádnou nepostřehla. Obal s tabletami se dá znovu uzavřít. Sehnat se dá v Kauflandu a dalších obchodech. Samozřejmě obsahuje opět fosfáty.

Výsledek tablet:
1. Jar All in 1 (*****-nejlepší)
Tento výrobek je pro mě nejlepší. Velmi dobře myje nádobí, hezky voní a tablety se nemusí rozbalovat. 
2. Finish (***-dobré)
Výrobek má sice chyby, ale i tak ho dávám na druhé místo. Zaschlé zbytky jídla se objeví jen občas.
3. W5(**-dostačující)
Tento výrobek dobře myje a zaschlé zbytky najdete jak kdy. Po rozbalení se hodně drolí.
4. Somat gold(**-dostačující v případě nouze)
Tyto tablety mě zklamaly. Často mám po mytí nádobí šmouhaté. Objevuje se divný zápach a objevují se neumyté zbytky jídla.

Jaké tablety do myčky vyhovují nejvíce vám???

11 komentářů:

 1. Bezva článek. Vyzkoušela jsem všechny zmíněné. Nejčastěji používám právě ty z Lidlu W5. Jarové jsem měla také, ale špatně se mi rozpouštěly. Nevím proč, ale musela jsem je vkládat přímo do myčky ne do té přihrádky, pak bylo vše v pořádku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná to bylo vodou, nebo přímo tou přihrádkou.

   Vymazat
 2. hezky sepsáno. Nejraději mám tablety Jar, stejně jako ty. Nicméně kupuje podle toho, co je v akci a momentálně máme krabici Somat. Je to takový průměr. Ještě vyzkouším ten Finish
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
 3. My ppužívame veľké balenie Finishu a sme s ním doposiaľ spokojný :) kupujeme ho ale len keď je v akcií, inak by sme sa nedoplatili

  Čo je dobré to musím mať aktuálne aj s extra mega GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky kupujeme tablety jen v akci, nebo ve výprodeji.

   Vymazat
 4. My používáme tablety do myčky od značky Finish mnoho let a jsme s nimi velmi spokojení :))

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. Super clanek, ja mam asi stejnou zkusenost s kapslemi co jsou v clanku. A ted mam ty Jar a ok:)

  OdpovědětVymazat
 6. Umývačku nemám, muž ma na ňu prehováral, keď sme robili kuchyňu a ja som ju nechcela, a teraz si búcham hlavu, prečo som ju nechcela :D

  SimpleHappyMum

  OdpovědětVymazat
 7. škoda že myčku nemáme :))

  OdpovědětVymazat
 8. Nezapomeňte, že je třeba o myčku také správně pečovat :-)
  http://www.gorenje.cz/zakaznicky-servis/rady-odborniku/cisteni-mycky-na-nadobi

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.