úterý 14. dubna 2015

Odličovací ubrousky od Essence

Krásné úterý všem,

po dlouhé době se opět hlásím zde na blogu s novým článkem. Ti, kteří mě sledují na instagramu moc dobře ví, že jsem více aktivní tam, než zde na blogu. Mnoho věcí jsem nakoupila a nenapsala o nich ani řádku. Dnes mám trochu volného času, ikdyž ne zase tak moc...musím totiž ještě umýt podlahu, utřít prach a jít cvičit do posilovny. Ano, další novinka...chodím do posilovny, protože mě trápí záda a chci mít taky nějaké svaly na rukou. A vážně mě to moc baví.

Dnes budu psát o odličovacích ubrouzcích od značky Essence, které jsou určeny na voděodolný make-up. Balení je hezké matné a má tmavě modrou barvu. Ubrousky můžete používat na odlíčení očí, rtů a celé tváře. Ubrousků je v balení celkem 15 a mají vroubkovanou strukturu, díky které vám odlíčení půjde ještě snadněji. Balení je opravdu velmi malé a tak se vejde do každé kabelky. Myslím, že ubrousky jsou docela fajn a mám z nich velmi dobrý pocit a výsledek stojí opravdu za to. A parfemace? Je lehká, nic přehnaného. Cena byla 4,90 kč. Ano, čtete správně pouze 4,90kč a koupila jsem je v drogerii Teta ve výprodeji.
3 komentáře:

 1. Jestli je má i u nás Teta za tuhle cenu, musím si nakřečkovat. Nedávno jsem si je koupila na zkoušku a spokojenost. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsou super. :-)
  http://www.vmemzivote.blogspot.sk/2015/04/loreal-paris-casting-creme-gloss-barva.html

  OdpovědětVymazat
 3. Mrknu jestli je ještě seženu . :) ten obal mě uchvátil :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.