sobota 9. srpna 2014

Výroba rtěnky

Ahoj, protože jsem se včera trochu nudila tak jsem se rozhodla udělat trochu uklíd v mém kosmetickém boxu. Vyhodila jsem pár paletek se stíny na oči, tužek a našla jsem i 2 rtěnky, které jsem nikdy moc nepoužívala. Rozhodla jsem se proto, že z nich vyrobím nový odstín a to pomocí jednoduché a známé techniky. Tuto techniku zná sice spousta žen, ale já jsem se rozhodla, že vám sem napíšu postup a přiložím nějaké fotografie, kdybyste to náhodou neznali. Takže hurá na to.

Co budete potřebovat?
2 rtěnky, které už nepotřebujete
skleněnou misku (já použila od gelových linek)
lžíci
svíčku
zapalovač
2 párátka

Pokud zvolíte misku od gelových linek, je třeba ji důkladně vyčistit. Rtěnky odloupnete na lžíci a tu pak nahříváte nad rozpálenou svíčkou. Rtěnky promíchávejte pomocí párátka, nebo špejle. Až se úplně roztavý tak směs pomalu vlijte do mističky a můžete přidat ještě trochu kokosového oleje a důkladně promíchat se směsí. Hotové pak necháte 1 hodinu odležet v lednici.


3 komentáře:

 1. Vyšel ti krásnej odstín ! :)

  Ráda bych tě pozvala na naši Giveaway :) !
  http://klarissaaddell.blogspot.cz/2014/08/giveaway-za-3000-shlednuti.html

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,

  moc se mi tvůj článek líbí, ale hned na začátku jsem si řekla : škoda, že vyhodila ty paletky. Nikdy nevyhazuj paletky se stíny! Protože když si v DM koupíš lak na nehty průsvitný, tak pak do toho nasypeš stíny, a máš nový lak :) Jen taková malinká rada, samozřejmě nechci nijak buzerovat. :) Jinak blog moc krásný :) Pokud budeš mít čas, můžeš mrknout na muj blog zapisnik-spisovatelky.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.