pondělí 31. prosince 2018

Spirit tender secrets

Hezké pondělí vám všem,

konečně tu mám další článek na produkt, který jsem si koupila v německé DM drogerii. Zakoupit ho můžete ale i u nás v ČR za nějakých 99,- Kč. Jedná se o parfémovanou vodu od značky Spirit s názvem Tender Secrets s obsahem 30 ml

K objednání, nakouknutí odkaz zde: Spirit EdP Tender Secrets 

Parfém mne zaujal hlavně z toho důvodu, protože má malou velikost a velmi snadno se vejde i do malé kabelky. A pak cena, myslím si, že za 99,- Kč je to fajn kup. V Německu byla cena asi o trochu nižší než u nás, ale i tak je to super. 

Vůně je sladká s ovocnými a sladkými tóny mandarinky, malin a přechází v tóny jasmínu a pomerančových květů. Základ je z pralinek a vanilky, takže opravdu báječná kombinace pro nás sladkomilky. 

Výdrž trvání vůně je cca 4 hodiny, ale taky záleží na tom, jaké množství výrobku na sebe aplikujete. Já většinou volím 2 aplikace (stříknutí) a dost. Nepotřebuji za každou cenu vonět přes celou ulici. 

Parfémek je balen do malé klasické krabičky. Samotná lahvička ze skla je navíc dekorována malým květem, který jí dodává smrnc a nápaditost. Na balení je navíc vždy uveden samotný název vůně.

Pokud vás ale tato vůně nezaujala, mrkněte určitě například v drogerii DM, Teta na další voňavé varianty, třeba vás některá osloví a za tu cenu? No nekupte to :-) 

S vůní jsem moc spokojená a určitě zase někdy mrknu na další varianty.

Znáte vůně SPIRIT?

 

3 komentáře:

 1. Cena je super, ale vůni neznám. Sladké vůně já můžu.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 2. To mi nic neříká :-) ale pokud se jedná o slaďoučkou vůni, tak by mi určitě voněla :-)

  Přeji Ti krásný a úspěšný nový rok!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.