pondělí 31. prosince 2018

Spirit tender secrets

Hezké pondělí vám všem,

konečně tu mám další článek na produkt, který jsem si koupila v německé DM drogerii. Zakoupit ho můžete ale i u nás v ČR za nějakých 99,- Kč. Jedná se o parfémovanou vodu od značky Spirit s názvem Tender Secrets s obsahem 30 ml

K objednání, nakouknutí odkaz zde: Spirit EdP Tender Secrets 

Parfém mne zaujal hlavně z toho důvodu, protože má malou velikost a velmi snadno se vejde i do malé kabelky. A pak cena, myslím si, že za 99,- Kč je to fajn kup. V Německu byla cena asi o trochu nižší než u nás, ale i tak je to super. 

Vůně je sladká s ovocnými a sladkými tóny mandarinky, malin a přechází v tóny jasmínu a pomerančových květů. Základ je z pralinek a vanilky, takže opravdu báječná kombinace pro nás sladkomilky. 

Výdrž trvání vůně je cca 4 hodiny, ale taky záleží na tom, jaké množství výrobku na sebe aplikujete. Já většinou volím 2 aplikace (stříknutí) a dost. Nepotřebuji za každou cenu vonět přes celou ulici. 

Parfémek je balen do malé klasické krabičky. Samotná lahvička ze skla je navíc dekorována malým květem, který jí dodává smrnc a nápaditost. Na balení je navíc vždy uveden samotný název vůně.

Pokud vás ale tato vůně nezaujala, mrkněte určitě například v drogerii DM, Teta na další voňavé varianty, třeba vás některá osloví a za tu cenu? No nekupte to :-) 

S vůní jsem moc spokojená a určitě zase někdy mrknu na další varianty.

Znáte vůně SPIRIT?

 

4 komentáře:

 1. Cena je super, ale vůni neznám. Sladké vůně já můžu.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětSmazat
 2. To mi nic neříká :-) ale pokud se jedná o slaďoučkou vůni, tak by mi určitě voněla :-)

  Přeji Ti krásný a úspěšný nový rok!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 3. moje jméno je Andrea Maria žijící v Madridu Manžel mě rozvedl poslední dva roky, vykročil, abych se setkal s další ženou, plakal jsem každou noc vždy, když si pamatuju, jak se moje dcera zeptala mě, když se otec vrátí domů, miluji svého manžela tolik a my mít dítě ve věku 9 let. já jsem kontaktoval tolik kouzelníků v loňském roce žádný z nich nebyl schopen vrátit mého manžela, všichni žádali o spoustu peněz od mne, vzdálil jsem se lásky až do minulého týdne, šel jsem navštívit svého přítele doma, řekl jsem svému příteli všechno, co se mi stalo a sdílela jsem bolest v srdci se svým přítelem Michelle, představila mě silnému Dr.oduduwovi z tropických afrikánských národů, který má černé magické síly, které vymazávají každé zlé kouzlo, které ničí můj manželství. Můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, která způsobila, že se můj manžel rozvedl. Můj manžel Anders se vrátil domů ke mně právě včera, plakali, že je líto, že mě rozvedl, litoval a řekl, že nemá pravé smysly. to je pravda, že můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, protože tvrdila, že můj manžel se vrátil do svých let dříve, než se oženil se mnou. Oduduwa mi pomohla vyřešit můj manželský problém. dnes večer jsem spolu s mou manželkou s naší dcerou společně večeřili v domě grand moms. jsem velmi šťastný a používám toto médium k tomu, abych ocenil pravomoci kouzel Oduduwa. Velmi doporučuji Oduduwa Love kouzelník, pokud máte podobné problémy manželství vztah odeslat e-mailovou zprávu Oduduwa osobní e-mailovou adresu přes (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
  Oduduwa také řeší problémy, jako jsou následující: -
  - Světelné svíčky Láska kouzla přivést zpět bývalého manžela / manželky
  - Bílé magické kouzlo k zastavení rozvodu / oddělení kouzla.
  - kouzla červené-svíčky se splácejí peníze, které někdo vlastní
  - kouzlo kouzla Googlu.
  - kouzlo pro rychlou podporu práce na pracovišti.
  - Zkouška úspěchu Kouzlo.
  - tradiční bylinky a kořeny k léčbě onemocnění rakoviny a léčbě HIV / AIDS
  Oduduwa zpráva WhatsApp: +2348135842629

  OdpovědětSmazat

Děkuji za Vaše komentáře.