pátek 14. prosince 2018

Nákup na drogerieZDE.cz

Hezký den vám všem,

dnes tu mám pro vás takový tip na nákup drogerie. Teda konkrétně se jedná spíše o čistící prostředky pro domácnost, které ale opravdu stojí za to. Jelikož sleduji často blogerku ilovemakeup.cz na instagramu a ta právě na tomto e-shopu často nakupuje a doporučuje z něj jen to dobré, tak jsem se rozhodla také něco málo nakoupit na zkoušku. Mimochodem celý nákup stál cca 250,-Kč což je super. A co že jsem to teda nakoupila?

Sidolux s vůní květu japonské třešně
Výrobky Sidolux naprosto miluju a hlavně ty jejich dokonalé vůně. Tento přípravek je určen na úklid snad všeho. Já s ním teda převážně myju podlahy a občas parapety a je to fakt bomba. Po úklidu všechno voní ještě hodně dlouho, takže za mě určitě top výrobek na úklid. 
Odkaz: zde

Chupa Chupas bytový gel
Tento gel jsem koupila jen ze zvědavosti hlavně kvůli vůni. Říkala jsem si, že je to takový ten klasický gel na toaletu. Bohužel vůně není intenzivní tak jak bych si představovala, ale za mě asi ne-e. :-) 
Odkaz: zde

Vonný olej Jasmín 
Tento olej je vhodný především k vytírání podlahy, ale já ho použila i na utírání parapetů, nábytku apod. Vše po vytření krásně voní. Tuto vůni si prostě zamilujete a hlavně!!! úklid pro vás bude zábavou a ne utrpením. 
Tento výrobek si prostě musíte koupit..a mají ho i ve více voňavých variantách. Tak na něj mrkněte.
Odkaz: zde4 komentáře:

 1. Mě právě nejvíce zaujala vůně bytového gelu, tak škoda, že není moc intenzivní.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 2. Také zde sem tam objednám :-) mě ten bytový gel docela zaujal, ale jestli voní slabě, tak by to na záchod nebylo úplně ideální :-) jinak Sidoluxy si kupuji už roky, jsou super a voní nádherně, tedy ty, co jsem zatím vyzkoušela :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 3. Sidolux budu muset vyzkoušet. :) Taky bych tam ráda udělala nákup.
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 4. O tomhle e-shopu jsme slyšela mnohokrát. Hlavně u Šmajdy z YT :-) ale jo, jako láká mě nějaká voňavá objednávka, to se pak musí s produkty uklízet samo.

  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.