pátek 1. června 2018

PEO péče o chodidla

Hezký den vám všem,

dnes tu mám docela aktuální článek o péči o chodidla. Máme tu horké dny a proto je důležité pořídit si něco, co osvěží obuv a chodidla. Já vlastním dva skvělé výrobky PEO, které vyrábí značka Astrid. Jedná se o antiperspirant na nohy a deodorační sprej do bot. 

Antiperspirant
Tento sprej je určen na nohy. Během aplikace sprej nohy krásně osvěží a ochrání je 24 h. před pocením a zápachem. Po aplikaci sprej zasychá do pár vteřin. 
Aplikace je velmi jednoduchá. Sprej stačí nastříkat ze vzdálenosti alespoň 15 cm na chodidla a pak už můžete být celý den v klidu a pohodlí. 
Mě osobně tento sprej vyhovuje a plní přesně to co slibuje.

Deodorant
Další skvělý výrobek od značky Astrid, který ale naopak ochrání vaši obuv. Tento sprej se aplikuje pouze do bot a zabraňuje vzniku zápachu po dobu 24 h. Sprej má lehkou a příjemnou vůni a po aplikaci se velmi rychle vstřebá a zaschne. 
Já jsem s tímto výrobkem byla a jsem stále spokojená a určitě vám ho mohu doporučit.

Pokud musíte i v letních měsících nosit uzavřenou obuv, sáhněte v drogerii určitě po těchto dvou výrobcích, nebo na ně alespoň mrkněte. K sehnání jsou tyto výrobky v drogerii Teta, Kauflandu, nebo na e-shopech s kosmetikou.

Co používáte na svá chodidla vy?
7 komentářů:

 1. Naposledy jsem měla peeling a masku určenou přímo na chodidla. Jinak tu péči teda docela flákám, to musím uznat.

  OdpovědětSmazat
 2. Žádní takové spreje na nohy nepoužívám. Používám pouze vždy před spaním buď krém, který je určen přímo na nohy od Indulony nebo kokosový olej a vždy šup s nožkami do chlupatých ponožek, ať je léto nebo zima je mi to fuk :-D

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 3. Ja mám od tejto značky krém na chodidlá a je super, veľmi dobrý produkt. Tieto som ešte nemala ;)

  OdpovědětSmazat
 4. Takové výrobky vůbec nepoužívám, ale manželovi by se tyto spreje hodily. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 5. Měla jsem oba dva a jeden jsem dala mamce, já si nechala ten zelený na nohy a já jsem s ním spokojená. :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 6. Já jsem asi ostuda, ale moc o chodidla nepečuju :D Doma mám nějaký sprej do bot z obuvi, protože mi upřímně v létě boty a nohy zrovna nevoní :DD

  OdpovědětSmazat

Děkuji za Vaše komentáře.